22 Nisan’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

Karadeniz gazı PR’ı yapan Kafalar, viral aldıkları gerekçesiyle sosyal medyada tepki çekti!

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden, Lady Gaga’yı yüksek bir pozisyona ataması, akıllara eski komplo teorilerini getirdi…

Oğuzhan Koç ile boşanma kararı alan Demet Özdemir’in ayrılık açıklaması gündem oldu!

Ortaya atılan ihanet iddialarıyla ilgili konuşan Özdemir, ‘Ne aldatma, ne de şiddet gibi iddialar doğru. Biten bir ilişki sonrası konuşmak ne bana ne de Oğuzhan’a yakışır. Aramızda kin, nefret, öfke yok. Ortaya atılan takı, ev, mal, mülk üzerine dedikodular beni çok üzüyor. Hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Böyle şeyler konuşulmadı’ sözleriyle dikkat çekti.

Emina Jahovic çocuklarıyla çıktığı Maldivler tatilinden dönüşte havaalanında görüntülendi. Jahovic, aşkla ilgili sorulara tepki gösterdi.

Mustafa Sandal’ın eski eşi Jahovic, çocukları Yaman ve Yavuz’la tatil dönüşü görüntülendi. Jahovic, “Tatilde yanınızda bir de beyefendi varmış. Sevgiliniz miydi?” sorusuna; ‘Öyle bir şey yok. Ben çocuklarımla tatil yaptım. Çocukların yanında böyle şeyler sormayın lütfen’ cevabını verdi.

Nazan Öncel, oğlu Serkan Öncel’in evliliğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Albüm çalışmaları nedeniyle ABD’deki düğüne katılamayan Öncel, ‘Bize de bayram böyle geldi. Bu vesileyle herkesin bayramını kutlarım’ sözleriyle oğlunun nikahından fotoğraf paylaştı.

Ece Seçkin’in oyun odasının maliyeti dudak uçuklattı!

Bilgisayar oyunlarına olan merakıyla bilinen Şarkıcı Ece Seçkin, kendisine yeni bir oyun odası tasarladı. Ece Seçkin’in içinde teknolojik aletleri barındıran odasının değerinin ise 1 milyon TL olduğu iddia edildi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir