Rolex şov yapmaya hazırlanıyor… İki büyük showroom

Nil Göksu Urgancıoğlu

Rolex, ABD’nin Batı Kıyısı’nda motorlarının devrini yükseltiyor. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde iki önemli showroom açıyor.

15 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Şirket nümüzdeki yıl açılması planlanan yeni showroomlardan sadece birine 15 milyon dolar yatırım yaptı. Alan, Los Angeles şehir merkezi ile Beverly Hills arasında yer alan gelecek vaat eden bir bölge olan Larchmont’ta açılacak.

Rolex ürünlerinin pek çoğunu aracı perakende şirketi olan Hing Wa Lee üzerinden satıyor. Bu showroomlar da Hing Wa Lee’ye bağlı olarak faaliyet gösterecek. Şirket, Çinli müşterilere hizmet vermesiyle ünlü ve 1995’ten itibaren Rolex’in ABD’deki ilk Asyalı bayilerinden biriydi. Şirketin bölgede aslında iki büyük showroomu var: Walnut’ta ve San Gabriel’de.

AÇILIŞLAR GELECEK YIL SONBAHARDA

Beverly Hills’deki Rodeo Drive’da, bölgenin en eski kuyumcularından biri olan Gearys, 7.000 metrekaresi Rolex’e ve 4.000 metrekaresi Patek Philippe’e ayrılmış 15.000 metrekarelik teşhir salonunu açıyor. Her iki showroomun 2024 sonbaharında açılması planlanıyor. Beş saat ustası Rolex ve Patek Philippe için sahada olacak. Ve bu showroom New York şehrinin batısındaki tek Patek Philippe atölyesi olacak.

Bu showroomlar büyük Rolex satın alma geçmişine sahip Hing Wa Lee ve Gearys’in mevcut müşterileri için, açıldıklarında muhtemelen uğramaya değer bir destinasyon olacak.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir